Küpsiste (cookies) kasutamine meie kodulehel ja e-poes:

  • Küpsis ehk cookie on väike fail, mis küsib luba end teie arvutisse paigaldamiseks. Peale nõustumist fail lisatakse ja see aitab edaspidi analüüsida võrguliiklust meie lehel või teavitab teid, millal oleks aeg mõnda konkreetset lehte külastada. Küpsised lubavad veebiteenustel külastajatele individuaalselt vastata. Veebiteenus saab selle abil salvestada kliendi autentimisinfot, ostukorvi sisu, eelistatud valuutat, võimaldada kliendil näha oma viimati vaadatud toodet ja paljut muud, mis muudab teenuse kasutamise külastajale tulevikus mugavamaks.
  • Liikluse ajaloo jälgimise küpsis võimaldab meil tuvastada, milliseid lehekülgi kõige rohkem kasutatakse. See aitab meil analüüsida veebiliiklust meie lehel ja parandada meie lehekülge, et seda oleks võimalikult mugav kasutada. Me kasutame antud informatsiooni ainult statistiliseks analüüsiks misjärel eemaldame andmed oma süsteemist.
  • Kokkuvõtvalt aitavad küpsised meil pakkuda Teile paremat veebisaiti näidates meile millised leheküljed meie veebisaidil Teile kõige rohkem huvi pakuvad. Küpsis ei anna mingil juhul meile ligipääsu teie arvutile või muud identifitseerivat infot, mida Te ei ole vabatahtlikult otsustanud meile jagada. Üldjuhul võtavad veebilehitsejad ehk brauserid küpsised automaatselt vastu, kuid teil on võimalik seda käitumist muuta, aga see võib häirida meie veebilehe ja e-poe kõikide võimaluste kasutust.